Paslaugos

PSICHIATRAS PSICHOTERAPEUTAS


Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas konsultuoja tiek sveikus, tiek psichinių , dvasinių sutrikimų turinčius žmones, taiko gydymą , skiria vaistus, jei tam yra būtinybė.

Gydytojas gali rekomenduoti psichoterapinį gydymą, kaip vienintelį gydymą ar kaip efektyvią priemonę kartu su medikamentiniu gydymu. Į gydytoją psichiatrą , psichoterapeutą verta keiptis esant depresijai, nemigos ir nerimo atvejais, esant įkyrioms mintims, įskaitant ir savižudiškas, visokioms keistoms būsenoms, įskaitant haliucinacijas bei patiriamą atsiskyrimo nuo savęs jausmą, bei esant įvairioms baimėms.

Psichiatrai, psichoterapeutai taip pat gydo įvairias priklausomybių ligas, įskaitant priklausomybes alkoholiui bei narkotinėms medžiagoms, azartiniams lošimams bei internetui.


https://seimosgydytojas.lt/wp-content/uploads/2016/11/kardiologas.png

Psichiatras / psichoterapeutas:

Olegas Lapinas

Konsultuojam ir gydom vaikų ir suaugusiųjų sveikatos klausimais. Kvalifikuotų medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas - profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas.

Partneriai

SEO paslaugos: Digital Star | Svetainių administravimas

Asmens duomenų apsauga: VšĮ Solidi apsauga

Visos teises saugomos 2017. Šeimos Medicinos Centras