Paslaugos

DERMATOVENEROLOGAS


Gydytojas dermatovenerologas diagnozuoja ir gydo odos ligas – odos pažeidimus ir bėrimus, spuogus, atopinį dermatitą, kontaktinį dermatitą, odos, nagų ligas, kurias sukėlė grybeliniai patogenai, odos gėrybinius ir piktybinius navikus – karpas, apgamus, papilomas, keratomas, keratopapilomas, lytiškai plintančias ligas ir kt. ligas susijusias su odos pažeidimu. Odos Apgamų ir pigmentinių darinių diagnostikai ir gydymui taikomi kombinuoti diagnostikos ir gydymo būdai. Apžiūra dematoskopu padeda įvetinti odos darinių struktūrą (spalvą, kontūrą, formą) bei jų pokyčius. Šis tyrimas padeda diagnozuoti odos vėžį (taip pat ir ankstyvą melanomos stadiją), leidžia nuosekliai apžiūrėti pigmentinius darinius epidermyje ir dermoje. Tyrimas yra neinvazinis ,atliekamas be specialaus paruošimo. Centre taikomi šie odos gėrybinių navikų šalinimo metodai: gėrybinių odos navikų šalinimas krioderstrukcijos meodu, gėrybinių odos navikų šalinimas azotu.

Kai atsiranda odos bėrimas, odos patinimas, užsitęsęs jos niežėjimas, spuogai, parausta ir pleiskanoja oda atsiranda karpos, apgamai, keičiantys dydį ir struktūrą rekomenduojme apsilankyti pas gydytoją dermatologą .


https://seimosgydytojas.lt/wp-content/uploads/2015/12/Dermatovenerologas.jpg

Dermatovenerologai:

Cicilija Dainelienė


Janina Leonytė

Konsultuojam ir gydom vaikų ir suaugusiųjų sveikatos klausimais. Kvalifikuotų medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas - profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas.

Partneriai

SEO paslaugos: Digital Star | Svetainių administravimas

Asmens duomenų apsauga: VšĮ Solidi apsauga

Visos teises saugomos 2017. Šeimos Medicinos Centras