Paslaugos

ALERGOLOGAS KLINIKINIS IMUNOLOGAS


Gydytojas alergologas klinikinis imunologas konsultuoja ir gydo sergančius alerginėmis ligomis: šienlige (alergine sloga), alerginiu konjuktyvitu, alerginiu rinitu, alerginiu dermatitu, dilgėline, vabzdžių sukeltas alergines, maisto sukeltas alergines reakcijas, vaistų sukeltas alergines reakcijas, alergines ligas su sutrikusiu imunitetu: ūmines ir lėtines obstrukcines plaučių ligas, viršutinių kvėpavimo organų bei kt. alergines ligas.

Centre atliekami : visų rūšių odos dūrio alerginiai mėginiai, plataus spektro alergenų paletės – pavienių alergenų, įkvepiamųjų alergenų, maisto alergenų, mišrių alergenų .

AR VISADA ALERGIJA YRA ALERGIJA?

Kai kankina bėrimai ar kitos odos problemos, nuo seno yra galvojama, kad tai alergija. Bet ar visada tai yra tiesa? Mokslininkai sukūrė naujas technologijas , padedančias nustatyti maisto produktus, kurių žmogaus organizmas netoleruoja, bet nėra jiems alergiškas. Tai lėtinės alergijos, kitaip vadinamos maisto netoleravimo tyrimais. Maisto netoleravimas yra dažnas reiškinys. Kai kankina virškinimo sutrikimai, skrandžio ir žarnyno problemos, galvos skausmai, migrena, odos ligos, bendras nuovargis rekomenduojama atlikti maisto netoleravimo tyrimą iš kraujo, nes šis tyrimas Jums padės atrasti maisto produktus, dėl kurių Jūs blogai jaučiatės, ir atsisakyti ilgai varginančių negalavimų.


https://seimosgydytojas.lt/wp-content/uploads/2015/12/alergologas.jpg

Alergologas, klinikinis imunologas:

Vilma Marčiukaitienė

Konsultuojam ir gydom vaikų ir suaugusiųjų sveikatos klausimais. Kvalifikuotų medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas - profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas.

Partneriai

SEO paslaugos: Digital Star | Svetainių administravimas

Asmens duomenų apsauga: VšĮ Solidi apsauga

Visos teises saugomos 2017. Šeimos Medicinos Centras