Paslaugos

LABORATORINIAI TYRIMAI


Laboratorinis tyrimas yra medicininė procedūra, kurios metu yra paimami šlapimo, kraujo ar kitų organizmo medžiagų mėginiai. Laboratoriniai tyrimai yra atliekami naudojant laboratorinę įrangą ir reagentus. Juos paskiria gydytojas, atsižvelgdamas į paciento nusiskundimus ir sveikatos būklę. Laboratoriniai tyrimai gali padėti nustatyti tikslią diagnozę – nors ir galimos tyrimų paklaidos, tačiau tai yra puiki pagalbinė priemonė nustatyti tam tikrus susirgimus.

KADA ATLIEKAMI LABORATORINIAI TYRIMAI?

Jie gali būti atliekami profilaktiškai, arba tuomet, kada norima nustatyti diagnozę. Tyrimus gali paskirti šeimos gydytojas arba kiti gydytojai specialistai. Svarbu yra ne tik tai, kad būtų atliekami tyrimai, bet ir tai, kaip jie yra analizuojami – tai, kas yra norma vienam žmogui, nebus norma kitam – visada svarbu atsižvelgti į paciento amžių, ligos istoriją, bendrą sveikatos būklę.

LABORATORINIŲ TYRIMŲ TIPAI

Galima išskirti pagrindines laboratorinių tyrimų rūšis:
• Klinikiniai tyrimai;
• Klinikinės biochemijos tyrimas;
• Imunofermentiniai laboratoriniai tyrimai;
• Patologiniai ir citologiniai tyrimai;
• Molekulinės diagnostikos tyrimai;
• Tyrimų prieš operacijas paketai.


https://seimosgydytojas.lt/wp-content/uploads/2015/11/Laboratoriniai-tyrimai.jpg

Prieš atliekant tam tikrus tyrimus gali būti reikalingas specialus pasiruošimas.

Konsultuojam ir gydom vaikų ir suaugusiųjų sveikatos klausimais. Kvalifikuotų medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas - profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas.

Partneriai

SEO paslaugos: Digital Star | Svetainių administravimas

Asmens duomenų apsauga: VšĮ Solidi apsauga

Visos teises saugomos 2017. Šeimos Medicinos Centras