Paslaugos

GENETIKAS


Mūsų centre gydytojas genetikas konsultuoja nėščias moteris ,kurios priklauso didelės genetinės rizikos grupei, kurioms nustatyta ar įtariama vaisiaus patologija, įgimta infekcija vaisiui, skiria tyrimus vaisiaus būklei įvertinti – išsamus vaisiaus tyrimas ultragarsu įvairiais nėštumo laikotarpiais (trimestrais), nėštumo biocheminius moters serumo kraujo tyrimus ir kt. laboratorinius tyrimus.

Gydytojas genetikas supažindina moterį su vaisiaus ištyrimo galimybėmis ir rizika, su kuria susijusi viena ar kita procedūra. Genetiko konsultacija rekomenduojama vyresnio amžiaus nėščiosioms moterims, t.y. kai joms 35-eri ir daugiau metų. Taip pat rekomenduojama kai vyro ir(ar) moters šeimoje yra asmenų, sergančių paveldima liga ar turinčių vystymosi trūkumų, ankstesni nėštumai baigėsi nesėkmingai (buvo du ir daugiau savaiminių persileidimų ar neišsivyščiusių nėštumų: gimė negyvas ar apsigimęs naujagimis, ar dėl to buvo nutrauktas nėštumas), besilaukianti moteris persirgo infekcine liga ( raudonuke, toksoplazmoze, citomegalo virusine liga ir kt.), vartojo vaistų, narkotikų, karščiavo, buvo paveikta žalingų cheminių ar fizinių veiksnių (radiacijos, temperatūros, chemoterapijos ir.kt.).
Taip pat jei buvo nustatyta vaisiaus ar nėštumo patologija.


https://seimosgydytojas.lt/wp-content/uploads/2016/11/genetikas.jpg

GENETIKAS

Natalija Krasovskaja

Konsultuojam ir gydom vaikų ir suaugusiųjų sveikatos klausimais. Kvalifikuotų medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas - profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas.

Partneriai

SEO paslaugos: Digital Star | Svetainių administravimas

Asmens duomenų apsauga: VšĮ Solidi apsauga

Visos teises saugomos 2017. Šeimos Medicinos Centras