Paslaugos

OFTALMOLOGAS


Oftalmologija – tai medicinos sritis, tirianti regą, akių ligas, jų gydymą bei profilaktiką. Gydytojas oftalmologas diagnozuoja ir gydo regos sutrikimus ir akių ligas, tokias kaip glaukoma, katarakta, akies uždegimas, trumparegystė, toliaregystė, žvairumas, ir t.t. Oftalmologas parenka akinius ar kontaktinius lęšius, skiria medikamentinį gydymą.

Okulistas – oftalmologo sinonimas

Kartais yra klausiama, koks yra skirtumas tarp okulisto ir oftalmologo. Tai yra sinonimiški žodžiai, kurių pirmasis yra vartojamas dažniau. Tai yra visiškai tapatūs žodžiai, tačiau žodis “okulistas” šnekamojoje kalboje yra vartojamas dažniau/

Kada kreiptis į okulistą?

Kreiptis į šį specialistą vertėtų tuomet, jei vargina akių uždegimas, pajutote, kad prasčiau matote iš toli ar iš arti, jei pastebite, kad vaikas ėmė žvairuoti. Delsti nereikėtų – visada svarbu į gydytoją kreiptis laiku, kol liga nepradėjo progresuoti. Vaikų akių ligos, tokios kaip trumparegystė, tam tikrais atvejais gali būti išgydomos. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, rekomenduojama į oftalmologą kreiptis kas metus – per vienerius metus regėjimas gali pakisti, todėl gali prireikti naujo kontaktinių lęšių arba akinių recepto.


https://seimosgydytojas.lt/wp-content/uploads/2016/11/Oftalmologas.jpg

Oftolmologai:

Janina Budreikienė
Jolita Šalkauskienė

Konsultuojam ir gydom vaikų ir suaugusiųjų sveikatos klausimais. Kvalifikuotų medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas - profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas.

Partneriai

Svetainių kūrimas | SEO paslaugos: Digital Star

Asmens duomenų apsauga: VšĮ Solidi apsauga

Visos teises saugomos 2017. Šeimos Medicinos Centras