APIE MUS

UAB „Šeimos gydytojas, Šeimos medicinos centras“ savo veiklą pradėjo 1995 m. Įstaiga teikia ambulatorines pirminio ir antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas visiems Lietuvos gyventojams bei svečiams atvykusiems iš kitų šalių.

REGISTRUOTIS VIZITUI

Šeimos medicinos centre konsultuoja ir gydo, rūpinasi vaikų ir suaugusiųjų sveikata kvalifikuota medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas- profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas. Įstaigoje atliekami visi būtiniausi diagnostiniai bei laboratoriniai tyrimai, skiepų profilaktika, išduodamos medicininės pažymos. Pacientų pageidavimu gydytojas atvyksta į namus.

Kiekvienam mūsų pacientui yra skiriamas ypatingas dėmesys bei pagarba, atidžiai išklausomi bei vertinami jo nusiskundimai, užtikrinamas konfidencialumas.TEIKIAMOS PASLAUGOS


ŠEIMOS GYDYTOJAS


GENETIKAS

VAIKŲ GYDYTOJAS


KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS

AKUŠERIS IR GINEKOLOGAS


KARDIOLOGAS


ALERGOLOGAS


DERMATOVENEROLOGAS

ENDOKRINOLOGAS


ECHOSKOPUOTOJAS

ENDOSKOPUOTOJAS


GASTROENTEROLOGAS


INFEKTOLOGAS


PROKTOLOGAS

MAMOLOGAS


OTORINOLARINGOLOGAS

UROLOGAS


OFTALMOLOGAS


NEUROLOGAS


LABORATORINIAI TYRIMAI

MASAŽAS


PSICHIATRAS PSICHOTERAPEUTAS

ODONTOLOGAS


ORTOPEDAS TRAUMATOLOGAS

Mes visada ieškome talentingų specialistų

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ KOMANDOS

Konsultuojam ir gydom vaikų ir suaugusiųjų sveikatos klausimais. Kvalifikuotų medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas - profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas.

Partneriai

SEO paslaugos: Digital Star | Svetainių administravimas

Asmens duomenų apsauga: VšĮ Solidi apsauga

Visos teises saugomos 2017. Šeimos Medicinos Centras