Paslaugos

DERMATOVENEROLOGAS


Gydytojas dermatovenerologas diagnozuoja ir gydo odos ligas – odos pažeidimus ir bėrimus, spuogus, atopinį dermatitą, kontaktinį dermatitą, odos, nagų ligas, kurias sukėlė grybeliniai patogenai, odos gėrybinius ir piktybinius navikus – karpas, apgamus, papilomas, keratomas, keratopapilomas, lytiškai plintančias ligas ir kt. ligas susijusias su odos pažeidimu. Odos Apgamų ir pigmentinių darinių diagnostikai ir gydymui taikomi kombinuoti diagnostikos ir gydymo būdai. Apžiūra dematoskopu padeda įvetinti odos darinių struktūrą (spalvą, kontūrą, formą) bei jų pokyčius. Šis tyrimas padeda diagnozuoti odos vėžį (taip pat ir ankstyvą melanomos stadiją), leidžia nuosekliai apžiūrėti pigmentinius darinius epidermyje ir dermoje. Tyrimas yra neinvazinis ,atliekamas be specialaus paruošimo. Centre taikomi šie odos gėrybinių navikų šalinimo metodai: gėrybinių odos navikų šalinimas krioderstrukcijos meodu, gėrybinių odos navikų šalinimas azotu.

Kai atsiranda odos bėrimas, odos patinimas, užsitęsęs jos niežėjimas, spuogai, parausta ir pleiskanoja oda atsiranda karpos, apgamai, keičiantys dydį ir struktūrą rekomenduojme apsilankyti pas gydytoją dermatologą .

KOSMETINĖS, GYDOMOSIOS PROCEDŪROS

Atliekamos veido , kaklo atnaujinimo procedūros. Naudojami naujos kartos hialurono preparati Hyal Style® kontūrinei plastikai.
Amžiaus nulemto odos kitimo profilaktikai ir odos atjauninimui Austrijos koncernas CROMA sukūrė užpildą HyalStyle, kurį naudojant įmanoma natūraliu būdu ir ilgam laikui atjauninti odą. Užpildo sudėtyje esanti kokybiška biologinės kilmės hialurono rūgštis harmoningai ištaiso amžiaus sąlygotus veido, kaklo ir rankų odos defektus, ilgam laikui pratęsdama natūralų odos grožį ir jaunatviškumą.
Minkštųjų audinių užpildymas hialurono rūgštimi šiuo metu yra viena populiariausių procedūrų, padedančių atjauninti odą nechirurginiu būdu.
Natūralus senėjimo procesas, kenksmingas aplinkos poveikis, intensyvus gyvenimo ritmas, žalingi įpročiai bei chroniškas stresas palieka veide savo pėdsakus: sumažėja odos elastingumas ir tonusas, atsiranda raukšlės ir raukšlelės, hiperpigmentacija, pakinta odos atspalvis.

Taip yra todėl, kad žmogui senstant poodiniame sluoksnyje sumažėja pagrindinių tarpląstelinės medžiagos komponentų -kolageno ir elastino pluošto, hialurono rūgšties ir kitų glikozaminoglikanų- kiekis.


http://seimosgydytojas.lt/wp-content/uploads/2015/12/Dermatovenerologas.jpg

PRIVALUMAI

• Nesukelia alerginių reakcijų
• Skatina kolageno gamybą
• Pakelia odos drėgmės lygį
• Padidina odos elastingumą ir stangrumą
• Natūraliu būdu ilgam laikui užpildo odos raukšles

HyalStyle – jaunystės žavesys net ir reikliausiems vertintojams…

HyalStyle produktas

Dermatovenerologai:

Cicilija Dainelienė

Daiva Raudonaitienė

Konsultuojam ir gydom vaikų ir suaugusiųjų sveikatos klausimais. Kvalifikuotų medicinos darbuotojų komanda, kurios pagrindinis tikslas - profesionalumas, efektyvumas bei paciento saugumas, taikant mokslu ir praktika pagrįstas gydymo metodikas.

Straipsniai

    Visos teises saugomos 2017. Šeimos Medicinos Centras